Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy

Citi Handlowy

Oferta on-line

Citi Handlowy

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy to idealne wyjście, jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki. Pożyczkę otrzymasz bez zabezpieczeń i poręczycieli na dowolny cel konsumpcyjny, a formalności ograniczone są do absolutnego minimum.

Najważniejsze parametry pożyczki gotówkowej Citi Handlowy:
Kwota kredytu: od 1000 do 120000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: od 2.95 %
Oprocentowanie: od 9.99 do 15.99 %
Maksymalny okres kredytowania: 7 lat
Ubezpieczenie:
Inne: Opłata przygotowawcza przy wniosku składanym przez Internet tylko 2.5%,
Bezpłatny pakiet usług Assistance,
Ubezpieczenia "Bezpieczne Raty"
Wiek kredytobiorcy: od 21 lat
Minimalny wymagany dochód: 1500 PLN netto
Staż w obecnym miejscu pracy: 3 miesiące
Prowizja: od 2.50 do 5 %
Wystarczy mieć ze sobą: Dowód osobisty,
Zaświadczenie o stałym dochodzie.
Więcej informacji
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o pożyczce gotówkowej Citi Handlowy, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: Maksik
Pisze, że W Citi Handlowym aby ubiegać się o pożyczkę gotówkową trzeba mieć staż obecny u swojego pracodawcy przynajmniej 3 miesiąc, ale nasuwa się pytanie: Czy bank wymaga, aby umowa o pracę była na czas nieokreślony? Bo w dzisiejszych czasach co raz trudniej o taka umowę.
Autor: abc
Chyba, ze ma się umowę o pracę na czas określony i bank może udzielić pożyczki gotówkowej na czas, w którym de facto pracownik posiada umowę o pracę
Autor: Halina
Ofertę tego kredytu gotówkowego przejrzałam wnikliwie i najbardziej mi się nie podoba, a bardziej mankamentem tego kredytu gotówkowego w Citi jest opłata za wcześniejszą spłatę tego kredytu gotówkowego. Opłata jest i to bardzo wysoka, bo jak nie nazwać wysoką prawie 3 procent za wcześniejszą spłatę kredytu gotówkowego? I to w ofercie jest od 2,95 %, możliwy zapis w umowie o wcześniejszej spłacie kredytu gotówkowego może wyniść i 4 i więcej procent.I ta opłata przygotowawcza nie jest dla mnie do przyjęcia, bo przecież bank pobiera także prowizję od udzielonego kredytu gotówkowego.
Autor: Lonard
Ależ Halino te nawet 3 czy 4 % za wczesśniejszą spłatę kredytu gotówkowego w Citi Handlowym to nie dużo jak sobie policzysz pewne korzyści z tego płynące. Spąłcasz wcześniej powiedzmy 3 000 złotych kapitału i na przykład oznacza to 6 wartość 6 rat, przyśpieszasz sobie termin spłat i jeszcze kilkaset złotych zaoszczędzasz na odsetkach, kórych w tym przypadku nie zapłacisz. A 3 000 złotych razy 4 procent to 120 złotych, a kilkaset złotych w ciągu jednej spłaty zarabiasz. Czyż nie są to korzyści, wiadome jest, ze lepiej mieć taki kredyt gotówkowy czy inny, przy którym wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego nie jest obciążana żadnymi opłatami i prowizjami.
Autor: abc
Można zawsze wybrać sobie taki bank, który udzieli ci kredytu gotówkowego, gdzie nie będziesz musiał ponosić żadnych opłat związanych z wcześniejszą spłatą kredytu. A że wcześniejsza spłata kosztuje nawet 4 i więcej procent to normalne, bo Citi Handlowy reklamuje, że wcześniejsza spłąta kredytu jest już od 2,95 % i wiadome jest, że to najniższy wskaźnik, często niedostępny dla wielu kredytobiorców.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.