Pilna Pożyczka Bank Millennium

Bank Millennium

Oferta on-line

Bank Millennium
Millennium Bank ma dla Ciebie ofertę kredytu gotówkowego Pilna Pożyczka na dowolny cel. Klienci banku mogą otrzymać gotówkę jeszcze tego samego dnia.

Najważniejsze parametry pilnej pożyczki Bank Millennium:
Kwota kredytu: od 1000 do 150000 PLN do 80000 dla nowych klientów
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: od 7.90 do 18.90 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 72 miesiące (6 lat)
Prowizja: od 3 do 5 %
Ubezpieczenie: od 0.30 % miesięcznie
Inne: pełna elastyczność w wyborze okresu kredytowania, kwoty raty a także dnia jej płatności
Minimalny wymagany dochód:
Staż w obecnym miejscu pracy: 3 miesiące
Wystarczy mieć ze sobą: dowód osobisty oraz dokument poświadczający uzyskiwania stałych dochodów
Więcej informacji
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o pilnej pożyczce Bank Millennium, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: maks
Elastycznośc w doborze kiedy zaczynamy spłacać kredyt oraz na jaką datę ustalamy sobie tą spłatę, to jest na pewno, oprocentowanie to jest barzdziej przy 18,9 procent niz te 7,90 %. Nie wiem skąd mają takie oprocentowanie, chyba, że daja osobom, które majądowodnione dochody wyższe njiż 10 000 złotych miesięcznie. Prowizja od udzielonej kwoty krdytu to też bardziej 5 procent niż te 3 procent. Ubezpieczenie takiego kerdytu jest wysoko zabójcze na poziomie 0.3 % miesięcznie, więc nie warto, lepiej wykupić sobie polisę na życie na rynku ubezpieczeniowym też mamy ochronę w raziie czego i dodam jeszcze raty kredytowe są dostępne tylko jako równe przez cały okres kredytowania.
Autor: sandan
Zgadzam sie pełni z Tobą, bo mam taki kredyt w Millennium Banku, bo po pół roku Millennium Bank proponował mi uzupełnienie kwoty kredytu właśnie o tą wartość, którą do tej pory spłaciłem.Wziąłem kredyt w tym banku, bo od wielu lat jestem klientem Millennium Banku i tylko była możliwość wzięcia kredytu gotowkowego w tym banku. Zrezygnowałem z ubezpieczenia, ponieważ jestem ubezpieczony, a ubezpieczenie na życie w tym kredycie gotówkowym znacznie podniosłoby koszt kredytu. Idzie za tym nawet ponad 1 000 złotych rocznie, a to propozycja dla takich kredytobiorców, którzy nie posiadają polis ubezpieczeniowych na życie.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.