Kredyt gotówkowy LUKAS Bank

LUKAS Bank

Oferta on-line

LUKAS Bank
Kredyt gotówkowy Lukas Bank to oferta dopasowana do preferencji klienta. Specjalne warunki czekają na przedstawicieli wolnego zawodu np. prawników i lekarzy.
Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego LUKAS Bank:
Kwota kredytu: od 500 do 80000 PLN
Waluty kredytu: PLN
Wcześniejsza spłata: 0 PLN
Oprocentowanie: od 8.99 do 16.99 %
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Maksymalny okres kredytowania: 72 miesiace (6 lat)
Prowizja: 0%
Ubezpieczenie:
Inne: specjalne warunki dla: nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek, prawników, emerytów i rencistów,
możesz połączyć dochody swoje i małżonka,
możesz wybrać datę spłaty rat
Minimalny wymagany dochód:
Staż w obecnym miejscu pracy: 3 miesiące
Wystarczy mieć ze sobą: dowód osobisty oraz dokument poświadczający uzyskiwania stałych dochodów
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o kredycie gotówkowym LUKAS Bank, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: gerardzik
Lukas Bank zawsze ma jakieś atrakcje dla uprzywilejowanych grup zawodowych i społecznych w Polsce, to trochę tak na pokaz, żeby przedstawiać się jako bank renomowany, to jest bardzo śmieszny bank, ponieważ Lukas Bank nigdy nie kojarzył mi się jako odpowiedni dla grup lepiej zarabiających. Bo zarabia Lukas Bank przeważnie na tych mniej zasobnych w pieniądze, inkasując potężne prowizje, a póżbniej odsetki od kredytu, wiem coś na ten temat bo miałem kiedyś kredyt w tym banku i nie byłem zbytnio zadowolony. Później miałem możliwość przeniesienia kredytu do innego banku i to niezwłocznie zrobiłem.
Autor: gerard
Kredyt gotówkowy w Lukas Banku jak każdy, czyli drogo, a na pewne triki marketingowe nie ma co patrzeć. Popatrzcie jednak na oferowane oprocentowanie takiego kredytu gotówkowego w Lukas Banku. Nie wydaje się w ofercie tego kredytu zbyt duże, bo już od prawie 9 procent, co jest nierealne. Ale jak dostajesz kredtyt w Lukas o oprocentowaniu 16 procent, do tego trzeba doliczyć prowizję od tego kredytu, która na ogół jest kredytowana, to kredyt już robi się z rzeczywistą stopą oprocentowania na poziomie grubo ponad 20 procent. I to też trzeba wziąć pod uwagę przy braniu kredytów gotówkowych.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.